Парацетамол-Дарниця

Аналгетичний та антипіретичний засіб

Дізнатися більше

Парацетамол-Дарниця

Аналгетичний та антипіретичний засіб

  • Без рецепту

Застосовується для лікування больового синдрому слабкої і помірної інтенсивності різного генезу, полегшення симптомів при застуді та грипі (гарячка, ломота) у дорослих та дітей віком від 3-х років.

Детальніше про препарат в інструкції
INN
Парацетамол
Діюча речовина
Парацетамол
Упаковка
500 мг,в пачці №10
Форма випуску
Таблетки
АТС клас
N02B E01
  • Без рецепту

Інші форми випуску

  • Парацетамол-Дарниця 200 мг, в пачці №10

    Парацетамол-Дарниця

дивіться також

Спеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів Обмеження щодо отримання інформації