Партнерство

З метою розширення нашого бізнесу, ми відкриті для партнерства задля перспективних продуктів, які доповнять наш внутрішній портфель і допоможуть нам досягти довгострокового зростання. Наша стратегія включає в себе придбання нових продуктів і кандидатів-продуктів, які будуть спрямовувати наш портфель в ключових терапевтичних областях.

Розвиток бізнесу

Продовжуючи інвестувати в наукові дослідження і розробки, ми прагнемо розробити нові лікарські засоби та рішення, які направленні на задоволення насущних потреб пацієнтів. Місія нашої команди розвитку бізнесу полягає в розширені нашого бізнесу через партнерство задля високо потенційних продуктів, які доповнять наш внутрішній портфель продуктів.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні!
bd@darnitsa.kiev.ua

Будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаною адресою. Ваше повідомлення дуже важливе для нас і буде розглянуто відповідною групою експертів компанії. Зверніть увагу, що ця електронна адреса призначена для надсилання пропозицій щодо потенційного партнерства. Вона не повинна використовуватися для повідомлень побічних ефектів, подачі резюме, пошуків постачальника або контактів і т.д. Для кожної з цих тем є інші відповідні розділи веб-сайту www.darnitsa.ua. Дякуємо за розуміння.

Звертаючись за цією адресою, Ви підтверджуєте, що прочитали і погодились з політикою обробки пропозицій компанії «Дарниця».

 

Контрактне виробництво

ПрАТ Фармацевтична фірма "Дарниця" відкрита до співпраці щодо надання сервісу виробництва та пакування. Дарниця має сучасні GMP – сертифіковані виробничі потужності щодо ін’єкційних розчинів в ампулах, інфузійних розчинів із використанням технології BFS, твердих лікарських форм, стерильних і нестерильних крапель, м‘яких лікарських форм, цефалоспоринових антибіотиків у вигляді порошків для приготування ін‘єкційних розчинів у флаконах та ін.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні!
cm@darnitsa.ua

Будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаною адресою. Ваше повідомлення дуже важливе для нас і буде розглянуте відповідною групою експертів компанії. Зверніть увагу, що ця електронна адреса призначена для надсилання пропозицій щодо контрактного виробництва. Ця адреса не повинна використовуватися для повідомлень побічних ефектів, подачі резюме, пошуків постачальника або контактів і т.д. Для кожної є інші відповідні розділи веб-сайту www.darnitsa.ua. Дякуємо за розуміння.

Звертаючись за цією адресою, Ви підтверджуєте, що прочитали і погодились з політикою обробки пропозицій компанії «Дарниця».