«Дарниця» лікарям

Здоров’я пацієнта – це найвища цінність, що є результатом того високого ступеню відповідальності за життя людини, яку ви, професіонали, берете на себе щоразу, призначаючи лікування. Об’єднані зусилля фахівців сфери охорони здоров’я, провізорів, відповідальних лікарів, медичних сестер та компанії «Дарниця» спрямовані на вивчення і щоденне застосування сучасних, найбільш ефективних і раціональних лікувальних практик для вирішення значимих медичних проблем.
 

GREEN BOOK

«Дарниця» прагне до інноваційності в питанні комунікації з лікарями. З цією метою був розроблений мобільний додаток GREEN BOОK - сервіс, покликаний полегшити лікарям доступ до актуальної інформації. Він містить європейські і українські протоколи лікування, алгоритми надання медичної допомоги, календар конференцій і тренінгів, наукові публікації. Додаток передбачає адресну взаємодію з лікарями і отримання зворотного зв'язку. Додаткову цінність GreenBoоk надає наявність освітнього контенту. За допомогою GreenBoоk ми пропонуємо пройти інтерактивне навчання у формі вебінарів і онлайн лекцій з подальшою можливістю отримання сертифіката. В додатку доступна функція геоаптеки - пошуку препарату в найближчих аптеках із зазначенням її ціни.

Завантажити для IOS

Завантажити для ANDROID
 

ДАЙДЖЕСТ ДЛЯ ЛІКАРІВ

Дайджест для лікарів GREEN BOOK – спеціалізоване видання для лікарів від ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Дайджест містить новини у галузі медицини, розповідає про світові розробки та відкриття, рекомендації ВООЗ тощо. За допомогою видання можна ознайомитися з дослідженнями щодо ефективного лікування та застосування лікарських засобів. Перевагою GREEN BOOK є те, що він може стати настільною книгою для лікарів у пошуку правильних рішень для подовження тривалості та якості життя пацієнтів.

Приєднуйтесь!

 

Слідкуйте за нами
в соціальних медіа

 

Слідкуйте за нашими
новинами та прес-релізами

 
Спеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів Обмеження щодо отримання інформації