Шрифт

Аа Аа Аа

Колір фону

А А

Версія сайту

Кольорова Чорно-біла

Дарниця приєднується до збору коштів для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень

23 March 2020

Фармацевтична компанія Дарниця приєднується до загальнонаціонального збору коштів для закупівлі 50 апаратів штучної вентиляції легень в українські лікарні. Збір коштів стартував 20 березня з ініціативи Zagoriy Foundation та Української Біржі Благодійності.

Дарниця спрямує кошти на придбання трьох апаратів штучної вентиляції легень. Раніше компанія спільно з Zagoriy Foundation вже закупила і передала три апарати штучної вентиляції легень до Київської міської лікарні швидкої допомоги.

Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group:

“Світ охоплений пандемією і подолати її можна лише спільними зусиллями бізнесу, держави і кожного українця. Зараз таке об’єднання не просто важливе – воно рятуватиме життя. Дарниця максимально долучається до допомоги пацієнтам з коронавірусом. Минулого тижня ми вже передали три апарати штучної вентиляції легень. Сьогодні ми приєднуємося до з ініціативи Zagoriy Foundation та Української Біржі Благодійності і виділяємо кошти на придбання ще трьох апаратів. Закликаємо представників відповідального бізнесу приєднатися до ініціативи, оскільки знаємо з досвіду інших країн, що саме апаратів штучної вентиляції легень вкрай не вистачає лікарням”.

Загалом в рамках кампанії зі збору коштів планується зібрати 49,3 млн грн для придбання 50 таких апаратів виробництва США. В умовах пандемії COVID-19 це обладнання є незамінним у лікуванні пацієнтів з тяжкими ускладненнями. 

Доставка апаратів штучної вентиляції легень може бути здійснена наприкінці травня після відновлення авіасполучення між США та Європою.

Поділитися:
Cпеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів.