Шрифт

Аа Аа Аа

Колір фону

А А

Версія сайту

Кольорова Чорно-біла

Додаткові серії Імустат вже надійшли в продаж

10 April 2020

Фармацевтична компанія “Дарниця” направила до аптек 100 тисяч упаковок лікарського засобу “Імустат”. Компанія оперативно забезпечила виробництво противірусного препарату у відповідь на численні звернення від споживачів та аптечних мереж.

“Імустат” – противірусний лікарський засіб, що випускається в формі таблеток. Рекомендований дорослим для зменшення тривалості і тяжкості протікання хвороби та полегшення її основних симптомів. Внаслідок застосування препарату знижується частота розвитку ускладнень, пов’язаних з грипом.  “Імустат” малотоксичний та не чинить негативного впливу на організм людини.

Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group:

“Не зважаючи на турбулентність ситуації, ми дотримуємося своїх обіцянок і забезпечуємо українців противірусними засобами. “Імустат” вже почав надходити в аптеки. У нас є необхідна сировина і матеріали, щоб за потреби забезпечити випуск нових серій”.

Як повідомлялося раніше, 26 березня “Дарниця” розпочала виробництво додаткових серій противірусного лікарського засобу “Імустат”, щоб забезпечити зростаючий попит.

Поділитися:
Cпеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів.