Шрифт

Аа Аа Аа

Колір фону

А А

Версія сайту

Кольорова Чорно-біла
Новини

Microsoft нагородила Infopulse Ukraine за IT-проект для фармкомпанії Дарниця

17 червня 2019

Компанія Infopulse оголосила, що здобула перемогу в номінації «Партнер року 2019 Microsoft в Україні». Компанія була відзначена на глобальному рівні серед найкращих партнерів Microsoft за високі досягнення у сфері інновацій та реалізації індивідуальних рішень для клієнтів на базі технологій Microsoft.

Нагороди присуджувалися у декількох категоріях, а переможців обирали з понад 2900 учасників зі 115 країн по всьому світу. Infopulse отримала відзнаку за надання першокласних рішень та послуг, а також забезпечення відмінної додаткової взаємодії в Україні.

Олексій Сігов, президент компанії «Infopulse»

«Для Infopulse робота з Microsoft відіграє ключову роль у наших рішеннях для трансформації бізнесу. Ми досягли важливої віхи у своїй стратегії співпраці з Microsoft, оскільки ми розвиваємо та вдосконалюємо свій портфель послуг на базі платформи Microsoft. Виступаючи сертифікованим партнером Microsoft протягом 15+ років, Infopulse пішла набагато далі, ніж просто постачання окремих послуг на базі певних моделей співпраці. Як наш основний партнер, Microsoft допомагає Infopulse проводити внутрішню трансформацію як нашого бізнесу, так і стратегії співпраці з нашими клієнтами. Завдяки поєднанню зусиль з Microsoft, Infopulse вдалося переорієнтувати свою бізнес-модель на надання цілісних рішень, побудованих за допомогою технологій Microsoft, і встановлення повномасштабних партнерських відносин зі своїми клієнтами. Із потужною підтримкою Microsoft, Infopulse рада стати частиною успіху наших клієнтів».

Впродовж багатьох років Infopulse допомагає своїм клієнтам в освоєнні хмарних продуктів Microsoft із надзвичайною вигодою для бізнесу. Infopulse супроводжує рішення Microsoft протягом усього їх життєвого циклу і пропонує найширший асортимент послуг та рішень Microsoft. Однією з наших основних пропозицій є сервіс Azure для продуктів SAP, який допомагає нашим клієнтам суттєво підвищити ефективність їх систем SAP шляхом міграції на платформу Azure, яка відрізняється вищою швидкістю, зниженням сукупної вартості володіння та витрат на зберігання, більшою доступністю та інноваційністю. Завдяки поєднанню зусиль відділу Хмарних рішень Infopulse із Експертно-консультаційним центром з SAP та тісній співпраці з Microsoft і SAP, Infopulse пропонує повний цикл керованих сервісів Microsoft і SAP у якості постачальника комплексних рішень.

Останнім прикладом успіху в реалізації SAP на платформі Microsoft Azure став проект міграції SAP на Azure, реалізований для Фармацевтичної фірми «Дарниця», найбільшого українського виробника лікарських засобів. Infopulse була однією з небагатьох компаній на місцевому ринку з відповідним досвідом для реалізації переходу системи SAP на Azure, і стала першою компанією в Україні, якій фактично вдалося реалізувати таку трансформацію для великого підприємства.

Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group

«Як провідний інноватор, Дарниця інвестувала понад 200 мільйонів Євро у наукові розробки, технології та обладнання у 2008-2018 рр. Ми переконані, що цифрові інновації мають торкатися усіх аспектів діяльності – стратегії, операцій і, зрештою - усього підприємства. Саме тому Дарниця продовжує інвестувати у цифрові трансформації та новітні технології. Наші партнери, Infopulse, відіграли важливу роль, допомігши нам з нашим останнім проектом хмарної міграції. Швидко, надійно і економічно ефективно, міграція наших систем SAP на платформу Microsoft Azure вже показала безпосередні результати, вдосконаливши та прискоривши наші внутрішні процеси на багатьох рівнях. Від імені «Дарниці» я хочу висловити подяку Infopulse і привітати їх з престижною нагородою Microsoft»

Премії «Партнер року Microsoft по країні» удостоюються партнери на рівні країни, які продемонстрували досконалість діяльності з реалізації рішень Microsoft для багатьох клієнтів за останній рік. Ця нагорода засвідчує успіх Infopulse в ефективній взаємодії з місцевим офісом Microsoft, а також те, що компанія наочно демонструє інновації та вплив на бізнес, активно сприяє задоволенню клієнтів та здобуттю нових клієнтів.

«Ми вважаємо за честь визнати Infopulse Партнером року Microsoft в Україні, - заявила Гавріелла Шустер, корпоративний віце-президент підрозділу One Commercial Partner компанії «Microsoft Corp.». - Infopulse проявила себе як зразковий партнер, що демонструє надзвичайну компетентність та інноваційність, допомагаючи клієнтам досягати більшого.”

Премією «Партнер року Microsoft» відзначаються партнери Microsoft, які розробили та реалізували виняткові рішення на базі продуктів Microsoft за останній рік.

Іван Мусієнко, Керівник відділу Хмарних рішень Infopulse

«Ми розцінюємо нагороду «Партнер року Microsoft» як результат наших постійних зусиль і підтвердження того, що ми знаходимося на правильному шляху у розвитку нашої компанії. Ця нагорода дозволить Infopulse направити свої зусилля на ключові напрямки, такі як надання комплексних цілісних рішень для цифрових хмарних трансформацій, керованих хмарних сервісів, додатків та міграції інфраструктур SAP на Azure, когнітивних рішень, інтеграцію розробки та експлуатації, та інших. Це відзнака нашого успіху, ми переконані, що це чудова можливість для Infopulse, оскільки вона відкриває дорогу до абсолютно нової подорожі для нас і наших клієнтів. Завдяки співпраці з Майкрософт ми відходимо від класичної парадигми стороннього постачальника послуг до того, щоб стати повноцінним партнером для наших клієнтів, оскільки ми забезпечуємо повний цикл інтеграції та підтримки користувальницьких бізнес-додатків, побудованих за допомогою комплексу технологій Microsoft. Разом з Microsoft, Infopulse гарантує, що наші клієнти зможуть зосередитися на ключових аспектах своєї діяльності, а про решту подбаємо ми».

Поділитися:
Cпеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів.