Шрифт

Аа Аа Аа

Колір фону

А А

Версія сайту

Кольорова Чорно-біла

Ріназал® Екстра для лікування захворювань порожнини носа

24 January 2020

Фармацевтична компанія Дарниця представила новий назальний спрей з лінійки Ріназал® – Ріназал® Екстра.

Спрей застосовують при гострих респіраторних захворюваннях, що супроводжуються закладеністю носа, ринітах, для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа, усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями у носових ходах.

Цим препаратом Дарниця розширила лінійку вже існуючого бренду Ріназал®. Відмінністю нового спрея є діюча речовина. У препараті Ріназал® діюча речовина -  ксилометазолін, у Ріназал® Екстра – оксиметазолін.

Серед переваг лікарського засобу Ріназал® Екстра - тривалість дії до 12 годин. Також до складу Ріназал® Екстра також входять алое екстракт, сорбітол, левоментол та інші речовини, що є допоміжними. 

Оксиметазолін звужує кровоносні судини слизової оболонки носа, усуває її набряк та полегшує дихання. Усунення набряку слизової носа сприяє відновленню аерації придаткових пазух, порожнини середнього вуха, що запобігає розвитку бактеріальних ускладнень. Оксиметазолін чинить противірусну, протизапальну, імуномодулюючу та антиоксидантну дію. Завдяки цьому комбінованому впливу досягається більш швидке та ефективне усунення симптомів, зумовлених гострим ринітом. Препарат рекомендований до застосування дорослим і дітям від 6 років.

Препарат відпускається без рецепта.

Реєстраційне посвідчення № UA/17751/01/01.

Інформація виключно для медичних і фармацевтичних працівників для використання в професійній діяльності. Інформація представлена ​​в скороченому вигляді. З повною інформацією про лікарський засіб і можливими побічними реакціями ви можете ознайомитися в інструкції для медичного застосування. Сайт є спеціалізованим виданням, призначеним для медичних і фармацевтичних працівників. Перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я.

Поділитися:

Пов’язані
препарати

Упаковка РІНАЗАЛ® ЕКСТРА

РІНАЗАЛ® ЕКСТРА

Спрей назальний, дозований.
Cпеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів.