Шрифт

Аа Аа Аа

Колір фону

А А

Версія сайту

Кольорова Чорно-біла
Новини

Юридичний департамент фармацевтичної компанії «Дарниця» очолила Олена Зубченко

07 квітня 2020

Директоркою юридичного департаменту фармацевтичної компанії «Дарниця» стала Олена Зубченко. Останній рік вона працювала юристом з міжнародно-правових питань у Лондоні.

«Фармацевтика – важлива галузь, сьогодні ми це відчуваємо як ніколи. Впевнена, що мій досвід та міжнародна експертиза стануть важливим внеском у подальший розвиток “Дарниці”», - зазначила Олена Зубченко.

Досвід роботи Олени Зубченко в юридичній сфері складає 15 років, з яких понад 10 років – на керівних посадах в міжнародних та українських компаніях. Олена була експерткою від Міністерства фінансів України у спорі між Україною та Росією щодо єврооблігації на суму 3 мільярди доларів США, яка розглядалася Високим судом Лондону у Великій Британії.

У 2010-2017 роках працювала в ЮФ Лавринович та Партнери, де від старшого юриста пройшла шлях до партнера. Вела юридичну практику у сфері банківського та фінансового права, нерухомості та будівництва, земельного та аграрного права. З травня 2017-го до серпня 2019 року працювала на керівній юридичній посаді за напрямком міжнародного права у АТ КБ ПриватБанк. За участі Олени було успішно розпочато та проведено ряд судових процесів в різних юрисдикціях, зокрема щодо відшкодування Росією збитків в результаті анексії Криму у Міжнародному арбітражному суді у Гаазі.

Олена закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала ступінь магістра права. Займалася науковою та викладацькою діяльністю. Є авторкою юридичних статей та публікацій.

Поділитися:
Cпеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів.